Резултати 8. кола Општинске лиге у фудбалу

Темпо5:3ОФК Рутевац 1908
 Борац1:4Ратар
 Вукашиновац6:2ОФК Слога

Фк Победа Јаковље - Фк Јастребац (Тешица) 0:5 (0:2)

Изненађујуће убедљива победа гостију, али сасвим заслужена, јер су доминирали на скоро свим позицијама на терену. Ово је уједно и први пораз домаће екипе у овој сезони, и најубедљивији још од сезоне 2013/14, када је гостовало "Јединство" из Бобовишта.

Почетак утакмице није наговештавао овакав резултат. Очекивала се тешка утакмица и борба се у првим минутима водила на средини терена.

Гости долазе до вођства средином полувремена продором по десној страни и голом са неких пет метара. Већ у следећем минуту повећава се вођство након грешке голмана "Победе".

Домаћа екипа се и раније суочавала са лошом игром у првом полувремену на свом терену и често су успевали да преокрену резултат у своју корист, али овога пута то није био случај.

Већ почетком другог полувремена гости стижу до три гола предности, чиме су готово сигурно осигурали тријумф. До краја утакмице још два гола у мрежи домаћих и коначних 0:5 за госте из Тешице.

Одавно играчи "Победе" нису пружили лошију партију.

Следеће коло је прилика за поправни када ћемо гостовати истоименом клубу из Гредетина.

11.10.2015 15:00Слога (К) Краљево

# фудбал Тешица Дражевац Рутевац Гредетин Вукашиновац ФК Победа Јаковље Јастребац ФК Тешица