Силвија Јовановић опет међу најбољима

14.04.2014. Д. Остојић

Протеклог викенда, ЖРК Алексинац освојио је још једну победу у низу.
Рукометашице Алексинца убедљиво су савладале Дубочицу из Лесковца, резултатом 30-13(13-9).

У другом полувремену гошће су успеле да дају само 4 гола, пошто су наше одлично одиграле одбрану, а голман Оливера Марковић још једном бранила фантастично (24 одбране).

Играч утакмице била је Бобана Петровић са 8 постигнутих голова. Силвија Јовановић постигла је 6 голова. По 3 гола уписале су: Невена Ђелић, Наташа Нешић и Наташа Станковић. Два пута су биле ефикасне Татјана Ивовић, Андриана Крстићевић, као и 14-огодишња Миона Миленовић. Тијана Божиновић постигла је 1 гол.

Поред публике која се увећава из кола у коло, позитиван утисак оставиле су и млађе снаге ЖРК-а које су добиле већу минутажу на утакмици.

У наредном колу рукометашице играју у Власотинцу, против истоимене екипе.