Алексиначке вести - новости Алексинац
Претрага

Првенство централне Србије у Кик боксу

22.02.2016.

У Алексинцу је, у организацији Кик бокс клуба Алексинац, у недељу 21.2.2016. године, организовано првенство централне Србије, за пионире и сениоре, у Кик боксу дисциплина К1.

То је уједно означило и почетак нове Кик бокс сезоне централне Србије.

По речима председника Кик бокс клуба Алексинац - Рапиана, Миомира Љубића (Љуба Трактор), наступило је око 65 такмичара из 14 клубова.

Кик бокс клуб Алексинац је имао своје пријављене такмичаре, то су Лазар Ћирковић, Урош Јанковић и Емилија Димитријевић.

Алексиначки такмичари су били успешни на такмичењу. Лазар Ћирковић освојио је прво место, освојио злато у својој тежинској категорији, а Урош Јанковић је освојио је треће место, бронзу, у својој тежинској категорији.

# бокс Кик бокс Лазар Ћирковић Урош Јанковић борилачки спортови Емилија Димитријевић Љуба Трактор