12. Планинац 2015       23 9 4 10  58:53 (+5)   31
13. Борац               23 8 6 9   45:43 (+2)   30
14. Вукашиновац         23 9 1 13  45:59 (-14)  28
15. Гредетин            23 7 3 13  33:55 (-22)  24
16. OФK Рутевац 1908    23 4 2 17  39:88 (-49)  14
17. OФK Слога (Д)       23 3 1 19  27:87 (-60)   7
18. Победа 1976         23 3 0 20  36:87 (-51)   9

Гледалаца : 50

Стрелци: 0:1 Тодоровић 57 минут, 0:2 Димитријевић 63 минут
Гредетин: Спајић, М. Ђорђевић, А. Здравковић, Стаменковић, Б. Филиповић, Д. Ђорђевић, Лазић, И. Филиповић (Л. Здравковић), С. Филиповић (Обрадовић), Јовановић, Арсић
Полет: Д. Стевановић, Манојловић (Стојковић), Петровић, Илић, Јовић, Милосављевић (Јевтић), Вељковић (Милутиновић), Димитријевић, Петковић, М. Стевановић, Тодоровић

У једној слабој преподневној представи по спарном времену победио је тим који је мање грешио. У првих петнаест минута гости стварају две солидне прилике преко Тодоровића у другом и Милана Стевановића у четрнаестом минуту, али су обојица били непрецизни. До краја полувремена и домаћи имају своје прилике преко Јовановића у 35. минуту из слободног ударца и Арсића у 40 минуту али је у обе ситуације голман Радевчана био сигуран.

Друго полувреме почиње лошим испуцавањем једне беконске лопте голмана домаћих Спајића у 57. минуту. Лопта долази до усамљеног Тодоровића коме није било тешко да свом тиму донесе вођство.

У 62. минуту добра прилика за Арсића голман Стевановић боксује лопту која долази до Стојковића који је шаље далеко из свог шњеснаестерца, она пуким случајем долази до Димитријевића који у маниру расног стрелца доноси свом тиму великих 2:0.

До краја домаћи су покушавали на све начине да дођу барем до почасног погодка. Томе су били најближи у последњем минуту, када се Лазар Здравковић резервиста домаћих нашао сам испред голмана Стевановића, лобовао га, али лопту у корнер избацује Јовић.

# фудбал Дражевац Краљево Рутевац Гредетин Вукашиновац општинска лига Гредетин ФК Полет ФК Радевац