9. Полет 20 10 1 9 41:31 (+10) 31 10. Jaстребац 20 8 5 7 42:29 (+13) 29
12. Планинац 2015 20 8 3 9 54:51 (+3) 27
13. Феникс 2012 20 7 5 8 49:44 (+5) 26 14. Гредетин 20 7 3 10 33:42 (-9) 24
15. Вукашиновац 20 7 1 12 39:54 (-15) 22
16. OФK Рутевац 1908 20 3 2 15 32:78 (-46) 11
17. Победа 1976 20 3 0 17 30:74 (-44) 9
18. OФK Слога (Д) 20 1 0 19 21:86 (-65) 3

Слога (К) – Јединство ГВД 4:2 (1:2)

Гледалаца : 150

Стрелци : 1:0 Јанаћковић 1 минут, 1:1 Степановић 39 минут, 1:2 Милошевић 42 минут, 2:2 Анђелинковић 64 минут, 3:2 Анђелковић 81 минут , 4:2 Јанковић 88 минут

Слога (К): Недељковић, Јанаћковић, М. Анђелковић, Адамов (Стоиљковић), А. Анђелковић, Ђорђевић, Станишковић (Јанковић), Стојановић, Пешић, Вацић (Миленковић), Анђелинковић

Јединство ГВД: Спасић, Ст. Петровић, Ђорђевић, Смиљковић, Н. Петровић, Јовановић, Стоилковић, Милошевић, Димитријевић, Вукадиновић, Степановић

Дерби 20. кола је у потпуности оправдао очекивања. Није прошло ни 30 секунди од почетка меча а домаћи користе смушеност гостију и долазе до вођства преко омаленог Јанаћковића. Већ у 5 минуту могло је бити 2:0 али изгледну прилику пропушта Анђелинковић.

У 15 и 29 минуту пресликане прилике за Корманце. Слободне ударце извели су прво Пешић, а онда и Стојановић али њихови одлични шутеви завршавају на стативи голмана Спасића који је у тим моментима имао много среће.

И када се прилике не искористе, следи казна. Гости из Грејача готово из ничега долазе до изједначења у 39 минуту голом Степановића. Домаћи се нису ни повратили од шока а гости воде. Играо се 42 минут када је капитен Вукадиновић као на тацни упослио Милошевића за велики преокрет.

У другом полувремену играо је само један тим. Гости без и једне замене нису могли да се супроставе јесењем прваку. Домаћи су изједначили голом брзоногог Анђелинковића. После тога шансе нису искористили Стојановић, Пешић и Анђелинковић. Али су били непрецизни из изгледних ситуација.

У 81 минуту одлични судија Здравковић оправдано показује на једанаестерац за домаће после играња руком Димитријевића у свом шеснаестерцу. Прецизан са беле тачке био је Анђелковић за велико славље домаћих. Тачку на победу и велика три бода потврдио је резервиста Јанковић два минута пре краја утакмице.

# фудбал Дражевац Рутевац Гредетин Корман Вукашиновац општинска лига ФК Јединство Грејач Слога ФК Корман