Алексиначке вести - новости Алексинац
Претрага

Десет медаља за каратисте Шуматовца

27.04.2015. Душан Стевановић

Карате Клуб "Шуматовац" је освојио 10 медаља (2 златне, 4 сребрне и 4 бронзане) на прветнству Србије у Чачку

У недељу 26. 4. 2015. године у Чачку је је одржано Првенство Србије Шотокан Карате Федерације, на коме је наступило 32 клуба са 315 такмичара свих узраста.

На овом турниру, Карате Клуб "Шуматовац" је направио велики успех и његови такмичари су освојили 10 медаља и то 2 златне, 4 сребрне и 4 бронзане медаље.

Златне медаље у својој категорији, освојили су Јован Ристић у дисциплини ката и Ален Гагић у борбама.

4. Станковић Андријана

Ово је један од највећих успеха на државним првенствима КК Шуматовац. Поменути такмичари ће бити позвани на припреме репрезентације Србије.

# Шуматовац карате Шуматовац карате клуб Марко Костов првенство Србије Анастасија Стошић Јован Ристић Ален Гагић борилачки спортови