Спорт

<<<116117118119120>>>Total: 1318  Displaying: 1171 - 1180

Крос РТС-а Зајечар

АК Напредак 06.10.2013.

На Кросу РТС-а у Зајечару одржаном 05.10.2013 учествовали су следећи такмичари: - Урош Миленковић је заузео 11. место у категорији ученика 6. разреда у трци на 800 м, - Катарина Антић је заузела 9. место за ученице 7. разреда у трци на 800 м, - Марко Николић је заузео одлично 7. место у трци сениора на 6000 м, - Ненад Здравковић је заузео 1. место у трци за ученике 3. и 4. разреда средње школе на 1200 м. Одличан почетак крос серије за атлетичаре нашег клуба. Ово је било доста …

Опширније

Коментара: 0

Рукометаши Алексинца уписали прве победе у новој сезони

извор: Радио Алексинац, Алексинац.Нет 04.10.2013.

Рукометаши Алексинца победом су стартовали у другој лиги Морава и у првом колу победили екипу Прогреса из Сврљига резултатом 25:23. Успешне су биле и рукометашице које су победиле екипу Ртња резултатом 29:27.