KMF Aleksinac ostvario novu pobedu

28.02.2016. Saša Marković Gidra

U desetom kolu Regionalne futsal lige FS RIS, fudbaleri KMF Aleksinac - 2015 savladali su ekipu KMF Akademac - Niš rezultatom 6:2 (3:2).

ilustracija

Bila je ovo odlična prilika za revanš aleksinčana posle ubedljivog jesenjeg poraza u Nišu.

Ekipa KMF Aleksinac je u potpunosti nadigrala goste, iako su Nišlije povele 1:0 već u prvom minutu utakmice. Potom naša ekipa dodaje „gas“, preokreće rezultat golovima Stankovića, Zdravkovića i Stojanova i na poluvreme se odlazi rezultatom (3:2)

U nastavku utakmice naši momci nastavljaju da pune mrežu gostujuće ekipe i sa još tri gola u mreži u režiji Stankovića, Zdravkovića i Dabarčića osiguravaju sigurnu pobedu.

Treba naglasiti da naši momci pokazuju odličnu fizičku spremu, ekipa je homogena, organizovana i tokom cele utakmice je imala inicjativu na terenu. Primećuje se odličan rad trenera Zemljaka i sada ekipa deluje potpuno drugačije od prvog jesenjeg dela sezone.

KMf Aleksinac u sledećem kolu gostuje ekipi “Gurgusavca” iz Knjaževca i nakon ove pobede ekipa je puna samopouzdanja, pa se naši momci nadaju da će se iz Knjaževca vratiti sa oba boda.