Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Search
cirilica | latinica

Fudbal, Opštinska liga Aleksinac, 13. kolo

rss

13.09.2015.

Rezultati 13. kola Opštinske lige u fudbalu.

Fudbal, Opštinska liga Aleksinac, 13. kolo

Rezultati 13. kola

 DomaćinRezultatGost 
 OFK Rutevac 19081:5Polet 
 Jedinstvo GVD4:1Ratar 
 Feniks 20125:0OFK Sloga 
 Draževac4:2Vukašinovac 
 Jastrebac (T)1:1Borac 
 Gredetin1:1Tempo 
 Sloga (K)4:6Planinac 
 Kraljevo3:2Napredak 
 Pobeda0:3Crvena zvezda 

 

FK Pobeda Jakovlje - FK Crvena Zvezda (G. Ljubeš) 0:3 (0:3)

U jednoj veoma nezanimljivoj utakmici, pogotovo u drugom poluvremenu, gosti su sa jednom neubedljivom igrom uspeli da slave i uzmu sva tri boda. Ta neubedljiva igra proizilazi iz činjenice da su sve tri gola postignuta posle grešaka Domaće ekipe. Gosti iz G. Ljubeša bili su veliki favoriti na ovoj utakmici. Domaća ekipa je i u ovom kolu imala velikih problema sa igračkim kadrom, pa su većim delom igrali i sa desetoricom. Navijači, koji i dalje gledaju utakmice Domaće ekipe bez obzira na lose rezultate, nisu imali prilike da uživaju u velikoj fudbalskoj predstavi.

Prva dva gola gosti su postigli u razmaku od dva minuta. Kod drugog gola, golman domaćih je, svojim lošim ispucavanjem lopte, skoro pa poklonio gostima povećanje vođstva. Kasnije je tokom utakmice imao par dobrih intervecija, jer su gosti bili koliko-toliko raspoloženi u prvom delu. Treći gol postignut je iz opravdano dosuđenog penala.

U drugom poluvremenu ništa nije vredno pomena, veoma dosadan, a na trenutke i smešan deo utakmice.

Domaća ekipa je i na ovoj utakmici, usled nedostatka klasičnih napadaca, imala veoma slabu realizaciju, viđen je samo jedan šut u okvir gola.

Sledece nedelje očekuje nas mali komšijski derbi, gde će Pobeda iz Jakovlja gostovati Napretku iz Krušja.

Nemanja Veljković

Pozivamo i ostale timove da nam dostave izveštaje sa svojih utakmica.

 

 TimUTPBNPRDGPGGRBOD 
1 Sloga (K)139313423+1130 
2 Polet139133014+1628 
3Jedinstvo GVD138323316+1727 
4Kraljevo138234119+2226 
5Crvena zvezda138233520+1526 
6Tempo138233625+1126 
7Draževac137243829+923 
8Ratar137063023+721 
9Jastrebac (T)136252922+720 
10Napredak136162828019 
11 Borac135353124+718 
12 Vukašinovac135172733-616 
13 Gredetin134182432-813 
14Feniks 2012133373133-212 
15Planinac133372737-1012 
16OFK Rutevac 1908133192546-2110 
17Pobeda1330102145-249 
18 OFK Sloga1300131364-510 

 

Sledeće, 14. kolo, 14/15.11.2015

Datum i vremeDomaćin Gost 
14.11.2015 13:30Polet:Crvena zvezda 
15.11.2015 11:00Napredak:Pobeda 
15.11.2015 13:30Planinac:Kraljevo 
14.11.2015 13:30Tempo:Sloga (K) 
15.11.2015 11:00Borac:Gredetin 
15.11.2015 13:30Vukašinovac:Jastrebac (T) 
15.11.2015 11:00OFK Sloga:Draževac 
14.11.2015 13:30Ratar:Feniks 2012 
14.11.2015 13:30OFK Rutevac 1908:Jedinstvo GVD 

Komentara: 0


# fudbal Rutevac opštinska liga FK Pobeda Jakovlje Nemanja Veljković Crvena Zvezda D. Ljubeš
@



 

[ Dodaj komentar ]