Napredak pobedio Proleter na svom terenu

16.10.2018.

U trećem kolu Druge košarkaške lige Srbije Napredak iz Aleksinca je slavio protiv Proletera iz Zrenjanina.

U Aleksincu je domaćin tek u trećoj četvrtini uspeo da slomi svog rivala, koji je uglavnom vodio tokom prvog poluvremena. Kada je Napretku pošlo za rukom da povede, lako je stigao i do dvocifrene prednosti, koju je do kraja održavalo i slavio rezultatom 97:86.

Nakon 3. kola u Drugoj ligi Konstantin, Zdravlje i Napredak nalaze se među pet timova sa po dve pobede i jednim porazom, s tim što su zbog koš-razlike najbolje plasirane Nišlije, koje zauzimaju 3. poziciju. Sa dva poraza i jednom pobedom, Pirot je na 10. mestu.

U sledećem kolu kod kuće će igrati Pirot, koji dočekuje Vrbas i Konstantin, koji će ugostiti Zemun. Leskovčani putuju u Smedervsku Palanku, gde će gostovati Mladosti, a Napredak u Lazarevac, na megdan Kolubari.

Izvor: Južne Vesti