Aleksinačke vesti - novosti Aleksinac
Search

Nif učestvovao na 9. Međunarodnom turniru "Temerin Open 2016"

16.10.2016.

Džudo i džiu džicu klub N&F Aleksinac učestvovao je na međunarodnom turniru u Temerinu, odakle su doneli 10 medalja u mlađim kategorijama.

U subotu, 15.10.2016. god. u hali sportova u Temerinu održan je 9. Međunarodni turnir „Temerin Open 2016“ i 7. Memorial „Đorđe Pavlik“ na kome je nastupilo oko 300 takmičara iz 34 klubova iz 6 država: Slovenije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije, Bugarske i Srbije.

Takmičari našeg kluba ostvarili su uspeh osvojivši ukupno 10 medalja: 4 zlatne, 3 srebrne i 4. bronzane, čime su u generalnom plasmanu zauzeli visoko 5. mesto.

Naši najmlađi takmičari u kategorijama: poletaraca, pionira i nada u ukupnom plasmanu u borbama osvojili su 1. mesto i u Aleksinac doneli pehar.