Фк Победа Јаковље - ОФК Слога (Добрујевац) 7:2 (4:0)

Стефан Петровић - 9. , 11. мин.
Милош Ђекић - 25. мин.
Ненад Милосевић - 63. , 72. мин.
Небојша Стефановић - 75. мин.

Прва победа у новој сезони дошла је већ у другом колу, на нашем терену. Међутим, утакмица, колико је трајала, је била целим током неравноправна, јер су гости из Добрујевца играли са само осморицом играча на терену.

У првом колу наступили смо без нашег најбољег стрелца из прошле сезоне, Николе Михајловића, који је данас био на располагању и одмах се показао као корисним за екипу постизањем првог кола на утакмици.

Већ у 25. минуту било је 4 гола предности за домаћу екипу, након којих су мало "нагазили кочницу". А колико смо имали прилика за гол могло је бити и много убедљивије. Гости, иако бројчано слабији, дошли су да се боре и да играју фудбал. Имали су две велике прилике када су на самом почетку утакмице погодили пречку и у другом полувремену из слободног ударца.

У наставку утакмице наша екипа се видно опустила допустивши први гол за госте већ на старту другог полувремена. Затим, враћамо предност на 4 разлике, али гости смањују на 5:2. До 75. минута већ смо водили са 7:2, након кога је играч гостију напустио терен, чиме је утакмица завршена 10 минута пре истека времена.

Гостима из Добрујевца желимо срећу у наставку првенства. И поред тога што смо били далеко надмоћнија екипа услед играња са неколико играца, више игра је била доста боља од оне у првом колу. Ово је било ванредно коло. Следећу утакмицу ћемо одиграти већ ове недеље, када ћемо гостовати екипи "Ратар" из Горње Пешцанице.

Црвена Звезда - Вукашиновац одложено

# фудбал Дражевац Рутевац Гредетин Вукашиновац ФК Победа Јаковље Немања Вељковић Јаковље Слога ОФК Добрујевац Небојша Стефановић