8. Napredak 2012     30   14   3   13   64:55 (+9)     45
9. Feniks 2012       29   12   5   12   67:61 (+6)     41
10. Planinac 2015    30   11   5   14   78:78 (+0)     38
11. Borac            31   10   6   15   57:73 (-16)    36
12. Vukašinovac      30   10   3   17   56:75 (-19)    33
13. Tempo            30   10   2   18   51:87 (-36)    32
14. Gredetin         30    9   4   17   44:73 (-29)    31
15. OFK Sloga (D)    30    8   2   20   49:99 (-50)    26
16. OFK Rutevac 1908 30    7   3   20   60:108 (-48)   24
17. Pobeda 1976      30    6   1   23   56:117 (-61)   16

Borac – Sloga (K) 2:4 (2:2)

Gledalaca: 150
Strelci: 0:1 Stojanović 13 minut, 1:1 Zlatanović 19 minut, 2:1 Zlatanović 32 minut,  2:2 Milijić 36 minut, 2:3 M.Anđelković 64 minut, 2:4 Todorović 91 minut
Borac: Pejčinović, Begović, Jovanović, Babić, Ilić, Živadinović, Janković, Vojinović, Mirčić, Zlatanović, Pavić
Sloga (K): Adamov, Stojiljković, Janaćković, M.Anđelković, A.Anđelković, Đorđević, Nešić, Milijić, Pešić, Stojanović, Anđelinković

Komšijski derbi i jedan od derbija 32. kola protekao je u korektnoj atmosferi.

Gosti od samog starta kreću ofanzivno i već u drugom minutu preko Stojanovića pogađaju prečku. U petom minutu domaći su mogli do vođstva. Odlično je bio upošljen Pavić, ali Adamov nogom izbacuje u korner. A onda, šok za domaće u 13. minutu. Posle jednog udarca iz ugla u gužvi se najbolje snalazi Stojanović i dovodi Kormance u vođstvo. Nije dugo trajalo to vođstvo. Danas po najbolji akter na terenu i kapiten domaćih, Zlatanović postiže evrogol sa preko 20 metara u 19. minutu. Adamov je bio nemoćan. Samo pet minuta kasnije šansu za domaće propušta Vojinović.

A onda u 32. minutu potpuni preokret. Slobodan udarac sa nekih 25 metara izveo je Zlatanović. Ne baš jak udarac vara Adamova i sigurnu loptu propušta kroz noge za veliko slavlje domaćih. Radost je trajala samo 4 minuta. Opet korner za goste Pejčinović loše boksuje pravo na nogu Milijiću kome nije bilo teško da poravna rezultat.

U drugom poluvremenu maltene je igrao samo jedan tim. Domaćin je pokušavao na sve načine da ostane neporažen. Ali, nedostatak fizičke spreme, neiskustvo pojedinih mladih igrača, velika temperatura (jer se igralo u prepodnevnom terminu) su učinili svoje. Gosti kreću na sve ili ništa i u prvih 15 minuta stvaraju nekoliko dobrih prilika preko Jankovića, Janaćkovića, Anđelinkovića i Pešića, ali su šutevi išli preko gola ili je Pejčinović spašavao svoj gol.

U 64. minutu se desio još jedan preokret. Janković je odlično centrirao a Milan Anđelković odlično skače i glavom postiže pogodak. Pejčinović je paradom samo ulepšao pogodak.

Do kraja utakmice domaći nisu uspevali da dođu do gola gostiju, a gosti su u sudijskoj nadoknadi i opet posle kornera preko rezerviste Todorovića potvrdili pobedu.