Sport

<< < 5  6  7  8  9  10  11  12 > >>Ukupno: 1162  Displaying: 71 - 80

"Napredak" izgubio na domaćem terenu od "Borca"

21.09.2019.

Košarkaši Borca zabeležili su novu pobedu u pripremnom periodu. U Aleksincu je savladana domaća ekipa Napretka, novi član KLS, rezultatom 78:72.

Opširnije

Komentara: 0

Podržimo Napredak i pomognimo Sofiji

20.09.2019.

Današnja utakmica KK Napredak JKP protiv KK Borac iz Čačka ima humanitarni karakter.

Opširnije

Najave fudbalskih dešavanja ovog vikenda

Milan Milojević 19.09.2019.

Najave za Opštinsku ligu, Okružnu i zonu "Centar".

Opširnije

Slaviša Bogavac za MVP: Sportista mora da živi kvalitetno

Dragan Panajotović, MVP 19.09.2019.

Treneri su izabrali Slavišu Bogavca kao najboljeg igrača prošle godine Druge lige Srbije. Pred iskusnim košarkašem su novi izazovi.

Opširnije

Aleksinac dobio tri šampiona Balkana i prvakinju na Svetskom kupu u Bukureštu

17.09.2019.

Od 13. do 15. septembra u Bukureštu je, u organizaciji JJIF i EJJF - Svetske i Evropske džiu džitsu federacije, održano Otvoreno Balkansko prvenstvo za sve kategorije i Svetski kup do 15 godina, na kome je nastupilo 1.295 takmičara iz 29 države Evrope, Azije i Afrike.

Opširnije

Komentara: 2

Napredak KK je pobednik Memorijalnog turnira "Milan Milošević Mica"

Južna Srbija 17.09.2019.

Ove godine su učestvovali klubovi iz tri različita ranga takmičenja, novi prvoligaš KK Napredak iz Aleksinca, drugoligaši niški Konstantin i Pirot, kao i član Prve regionalne lige KK Niš.