Медаље са међународног турнира "Видовдан опен 2017"

19.06.2017.

Екипа алексиначког "Нифа" боравила је протеклог викенда у Бања Луци, на 9. Међународном турниру "Видовдан Опен 2017", у џиуџици, одакле су донели 3 медаље.

инфо-Г

У недељу, 18. јуна 2017. у спортској дворани „Борик" у Бања Луци одржан је 9. Међународни турнир "Видовдан Опен 2017", на коме су наступили такмичари из 6 држава: Аустрије, Словеније, Црне Горе, Србије, Македоније и Босне и Херцеговине.

На овом такмичењу наш клуб је наступао само са најбољим такмичарима у млађим категоријама: пионира, нада и кадета, и остварили су запажен успех освојивши три медаље: 1 златну и 1 сребрну и једну бронзану медаљу.

Златну медаљу освојио је Давид Јанковић из Моравца, у категорији наде -41кг. Давид је неприкосновено бриљирао у својој категорији остваривши четири победе од којих три са „Фулл ипоном“,

Сребрну медаљу освојио је Немања Пејчић из Алексинца, у категорији кадети +81кг. Немања је остварио три победе, док је у финалу изгубио од носиоца бронзане медаље са Светског кадетског првенства у Атини, Дивјак Ловра такмичара из клуба „Сибор Инотерм“ из Кочевја из Словеније.

Бронзану медаљу освојила је Данијела Јоић из Алексинца, у категорији пионирке
-44кг. Данијела је наша најмлађа такмичара је остварила једну победу и два пораза, али је показала велики труд и вољу за успехом.

Наше младе такмичаре је веома успешно предводио наш тренер Милан Станисављевић, док је на турниру судио наш међународни судија Драган Трајковић.

# џиу џицу N&F џиу џицу клуб НИФ Драган Трајковић борилачки спортови Немања Пејчић Давид Јанковић Бања Лука Милан Станисављевић Данијела Јоић