Општинска фудбалска лига – 25. коло, резултати, табела.

ОФК Рутевац 1908 - Темпо 4:3
Јединство ГВД - Планинац 2015 3:0
ОФК Дражевац – Црвена Звезда 4:1
Гредетин - слободан

Екипа ФК Краљево је дисквалификована из даљег такмичења, јер није отишла на два гостовања, бришу се сви њени досадашњи резултати, табела добија нови изглед, а екипе које су до краја сезоне требале да играју са њима биће слободне у том колу.

Ратар – Борац 3:1 (1:1)

На дан којем се највише радују "чувари" кутија Ратар је уписао и трећу везану тројку. Овог пута били су бољи од прошлогогодишњег учесника окружне лиге екипе Борца из Трњана.

Почело је лепим шутем у 8. минуту Ракића који је голман Ђорђевић парадом избацио у корнер. Два минута касније Пејчиновић лоше испуцава једну лопту али ту грешку не користи данас понајбољи играч на терену Анђелковић. У 19. минуту одличан шут Милоша Љубисављевића коју голман гостију одбија у корнер. После корнера Ђукић погађа место где се спајају пречка и статива али резултат остаје и даље непромењен. Играо се 26. минут када је после неуспеле офсајд замке Костадиновић изашао сам испред Пејчиновића лобовао га и донео заслужено вођство домаћих. Домаћи настављају са нападима и стварају још две одличне прилике преко Анђелковића у 32. односно Костадиновића у 35. минуту. И наравно после толико промашених прилика следи казна. До тада незапажени Јанковић користи лепо додавање Ракића и матира домаћег голмана Ђорђевића.

Друго полувреме креће као и прво, шансом гостију. У 48 минуту Јанковић одлично изводи слободан ударац који завршава на пречки већ савладаног Ђорђевића. До половине другог полувремена играло се на средини терена а онда у 67. минуту велику радост "Ратарцима" доноси Анђелковић шутем са неких 5-6 метара. Исти играч имао је шансу и у 78. минуту, али његов шут завршава на стативи. И онда је запечатио судбину гостију прелепим волејем искоса са десне стране са неких 18 метара у 82. минуту.

Гледалаца: 50
Стрелци: 1:0 Костадиновић 26 минут, 1:1 Јанковић 37 минут,  2:1 Анђелковић 67 минут, 3:1 Анђелковић 82 минут

Ратар: Ђорђевић, Ђукић, Поповић, Стошић, М. Љубисављевић, Иг. Љубисављевић (Прокић), Костадиновић, Гочанин, Анђелковић, Станковић, Ив. Љубисављевић
Борац: Пејчиновић, Беговић, Мирчић, Војиновић, Илић, Живадиновић, Ракић, М. Павић (Грујић), П. Павић, Јанковић