НИФ се пласирао у финале Јадранске лиге

25.10.2011.

У суботу, 22. октобра у спортској хали у Новом Саду-Темерину, одржан је 4. међународни џиу џицу турнир „Темерин Опен 2011“ и 4. коло Јадранске џиу џицу лиге.

На турниру „Темерин Опен 2011“ учествовало је 289 такмичара из свих 6 држава бивше СФРЈ. Наш клуб је наступио са 17 такмичара превасходно у млађим категоријама, који су освојили укупно 12 медаља: 3. златне, 5 сребрне и 4 бронзане.

Златне медаље су освојили: Немања Пејчић (пионири +50 кг), Валентина Станојевић (наде девојчице -52 кг) и Никола Трајковић (наде мушкарци -66kg).

Сребрне медаље су освојили: Мартин Павловић (пионири -42 кг), Катарина Ивановић (пинирке -48 кг), Милена Живић (наде девојчице -63 кг), Јелена Пејчић (јуниорке -62 кг) и Младјан Грујић (јуниори -69 кг).

Бронзане медаље су освојили: Стефан Михајловић (пионири -30 кг), Миљан Стојановић (наде -66), Владица Рандјеловић (кадети -55 кг) и Данијел Стефановић (јуниори -69).

Џиу џицу клуб „НИФ“ Алексинац се након 4. кола пласирао у фајнал фор Јадранске џиу џицу лиге

У 4. колу Јадранске лиге наш клуб је имао два меча: са екипом „Соко“ из Подгорице (Црна Гора) у коме су изгубили са 4:2, а у другом су победили са 6:0 екипу „Рисови“ из Скопља (Македонија).

На табели Јадранске лиге после задњег 4. кола наш клуб заузима 3. место, после првопласираног „АДК“ из Марибора и другопласиране екипе „Соко“ из Подгорице, док је четвртопласирана екипа ЈЈЗС Словеније.

Пласман од 5-9 места: 5. место: екипа „Републике Српске“ из Бања Луке (БиХ), 6. место ЈЈЦ „Будва“ из Будве (ЦГ), 7. место: АиЈЈК „Темерин“ (Србија), 8. место: екипа „Рисови“ из Скопља (Македонија) и 9. место: „Сенсеи центар“ из Добоја (БиХ).

У final for иду само прве 4. екипе од укупно девет екипа из пет држава бивше СФРЈ (Словеније, Црне Горе, Босне и Херцеговине, Србије и Македоније).

Final four се одржава 5. новембра у Скопљу (Македонији), где се састају пласирене 1.-4. и 2.-3.

# џиу џицу N&F џиу џицу клуб НИФ Црна Гора борилачки спортови Катарина Ивановић Немања Пејчић Мартин Павловић Милена Живић