Медаље за Зековиће и лични рекорди

12.11.2013. АК Напредак

На отвореном Првенству Централне Србије у ходању на путу одржаном у Бору 09.11.2013 Милан Зековић је заузео 2 место у трци сениора на 10 км са НОВИМ ЛИЧНИМ РЕКОРДОМ у времену од 47 минута и 50 секунди.

У Београду на 37. Јесењем кросу АК "Партизан" одржаном 10.11.2013 учествовали су Марко Николић у трци на 4800 м за јуниоре који је заузео одлично 4. место са ЛИЧНИМ РЕКОРДОМ 15 минута 57 секунди у изузетно јакој конкуренцији. Ова трка је одлучивала састав јуниорске репрезентације на предстојећем Европском првенству у кросу. Милица Зековић је у трци јуниорки на 4000 м заузела одлично 2. место са ЛИЧНИМ РЕКОРДОМ 16 минута.

Тренер Предраг Костић је презадовољан оним што су његови такмичари приказали у току целе сезоне.Биле су ово јако тешке трке на крају године. Још једном су показали сви такмичари квалитет и да се са сваког такмичења врате са личним рекордом или медљом. Ово ће бити велики мотив за даљи рад и напредак у наредној сезони.