КМФ Алексинац остварио нову победу

16.11.2015. Саша Марковић Гидра

Фудбалери КМФ Алексинац, у четвртом колу Регионалне футсал лиге Исток, поново су обрадовали своје навијаче на домаћем терену.

Овог пута савладали су екипи КМФ Бабушница резултатом 6:3 (2:2).

На први поглед се чини да су домаћини лако добили “жилаве” госте из Бабушнице, али на терену је ситуација изгледала другачије што показује и резултат на полувремену.

У другом полувремену домаћи фудбалери су додали “гас”, згуснули редове и уз већу ротацију играча дошли до жељених бодова.

Током читавог меча бриљирао је голман Митић Данијел, који је у пресудним моментима утакмице одбранио неколико “зицера”.

Голове за домаћу екипу постигли су, Станковић 3 гола, Стојанов 2 гола и Живковић 1 гол. За гостујућу екипу голове су постигли Пејчић, Милојковић и Филипов по 1 гол.

Подршка са трибина ни овог пута није изостала, иако је у суботу био славски дан, утакмицу је испратило око 250 гледалаца.

У следећем колу КМФ Алексинац гостује екипи “Зуфо” у Бујановцу, која је у суботу изненадила водећу екипу Економиста резултатом (1:1) и тако однела заслужен бод из Ниша.