Претрага

Напредак победио Пролетер на свом терену

16.10.2018.

У трећем колу Друге кошаркашке лиге Србије Напредак из Алексинца је славио против Пролетера из Зрењанина.

У Алексинцу је домаћин тек у трећој четвртини успео да сломи свог ривала, који је углавном водио током првог полувремена. Када је Напретку пошло за руком да поведе, лако је стигао и до двоцифрене предности, коју је до краја одржавало и славио резултатом 97:86.

Након 3. кола у Другој лиги Константин, Здравље и Напредак налазе се међу пет тимова са по две победе и једним поразом, с тим што су због кош-разлике најбоље пласиране Нишлије, које заузимају 3. позицију. Са два пораза и једном победом, Пирот је на 10. месту.

У следећем колу код куће ће играти Пирот, који дочекује Врбас и Константин, који ће угостити Земун. Лесковчани путују у Смедервску Паланку, где ће гостовати Младости, а Напредак у Лазаревац, на мегдан Колубари.

Извор: Јужне Вести